30/09/18
media
media
media
media
media
media
media

Apple iPhone XS Tüm Özellikleri

Apple iPhone XS Tüm Özelliklerini sizler için yayınladık detaylar için devamına bakınız.

Devamını Oku
29/08/18
media
media
media

Xiaomi Pocophone F1 İncelemeye Aldık


Xiaomi'nin duyuruları şimdiye kadar nispeten öngörülebilirdi, ancak yeni bir Poco alt markasının piyasaya sürülmesi şaşırtıcı bir hareket oldu. Bir pazarlama denemesi gibi görünüyor - cutthroat fiyatlarla amiral gemisi özellikleri teslim. Tanıdık geliyor mu? Eh, OnePlus'ın nasıl ortaya çıktığını hatırlatıyor, ancak yeni Pocophone F1'in aynı yöne gittiğinden emin değiliz. Poco hala sadece bir marka ve ayrı bir şirket değil ve Xiaomi'nin lojistik ve satış sonrası destek ağının omuzlarında duruyorlar.

Devamını Oku
28/08/18
media
media
media
media
media
media
media

Samsung Galaxy Note9 Çıktı İşte Müthiş Özellikleri

Samsung Galaxy Note9 şimdi resmi olarak çıktı. Bir sonraki Galaxy Note’un nasıl olacağını tahmin etmek çok zor değildi aslında Galaxy S9 +. daha  basit karşılaştıracak olursak. Bu telefon, Samsung’un şu anda sahip olduğu Note9 en ileri teknolojiyi kullanıyor ve bir kez daha phablet devrimini ateşleyen bir ürün olma yolunda ilerliyor.

Devamını Oku
05/11/17
media

Razer Telefonu İncelemeye Aldık

Razer'in her şeyinde olduğu gibi, burada oyun ana temadır. Ve kendine güvenen gerçek bir oyuncunun size söyleyeceği gibi, fps ve Hz, fazlaca sahip olamayacağınız şeylerdir. Böylece Razer ilerlemeye başladı ve ahizeyi Ultramotion olarak adlandırdıkları 120Hz ekran ile taktı. Bu, her zamanki yenileme oranının iki katı ve global bir telefonda bir ilk ( Sharp'tan Japonya'daki Aquos R var ). Uygun bir 16: 9 5.7 "QHD ünitesi, bu nedenle yenileme oranı için piksellerle uğraşmazsınız.

Devamını Oku
29/10/17
media
media
media

Samsung'un sağlam bir Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalıştığı bildirildi.

Bunu hatırlamayabilirsiniz, ancak Samsung, 2014 yılında sağlam bir tablet yaptı. Galaxy Tab Active adı verildi ve o yılın eylül ayında açığa çıktı . Ve şimdi, üç yıl sonra bir halef olabilir, inan ya da inanma.

Yeni bir rapor, Samsung'un Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu iddia ediyor. Görünüşe göre iki versiyon gelecek - Wi-Fi-yalnızca SM-T390 ve Wi-Fi + LTE SM-T395.

Devamını Oku
Daha Fazla Yükle

Yukarı Çık